Ses Geçirmez Kapı

Ses Geçirmez Kapı: Günümüzde insanların en çok rahatsız olduğu şeylerin başında gürültü gelmektedir. Büyük şehirlerin gittikçe daha da fazla kalabalıklaşması, araba kornaları, cafe ve bar gibi mekanların gürültüleri insanları rahatsız etmektedir. Gürültü kirliliği olarak adlandırılan bu durum, teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi ile çok fazla bir problem teşkil etmemeye başlamıştır. Ses izolasyonu konusunda geliştirilen çözümler insanların gürültüden rahatsız olmasını minimuma indirmeye başlamıştır.

 

Ses Geçirmez Kapı Özellikleri

Ses yalıtımı için son teknoloji ile üretilen akustik kapılarda böyledir. Evlerden otellere, ses kayıt stüdyolarından cafe ve bar gibi mekanlara kadar hemen hemen her yerde kullanılan akustik kapılar ile gürültü derdinize bir son verebilirsiniz. Kullanacağınız mekanın özelliklerine ve ses frekansına göre değişen modelleriyle akustik kapı, ses yalıtımı yapılacak yüzeyin arkasına ve iç mekana bakan tarafına yapılmak üzere iki çeşittir.

 

Yanmaz özellikli bu ses yalıtım malzemesi ile hem ses konusunda yalıtım sağlayabilir. Hem de olası bir yangın tehlikesinde, uygulanan mekanı korumuş olursunuz. Siz de ses yalıtım sorununuza dekoratif çözümler arıyorsanız ses geçirmez kapıları tercih edebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin.: 0 (216) 487 0061

X