Akustik Kapı Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Akustik Kapı: Ses yalıtımlı odalarda dahi bileşim yerlerinden sesin ilerlemesi mümkün olmaktadır. Kapı, odanın geri kalanıyla aynı akustik gereklilikleri karşılamıyorsa, ses kolayca içinden bitişik alanlara geçer.  İşte tam bu noktada ses yalıtımlı kapılar devreye giriyor.  Akustik kapılar sızdırmazlık sistemleri ile donatıldığında, gürültüyü tutar ve kontrol altına alır.

[irp posts=”248″ name=”Akustik Kapı Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?”]

Ses geçirmez kapılar iç ve dış akustiği kolayca sağlarlar. Kapılar stüdyo, otel, müzik odası, konferans salonu veya ses geçirmez olması istenilen her türlü alan için ideal bir çözümdür. Önceden hazırlanmış akustik kapılarımız, iç mekan uygulamaları için uygun çeşitli ahşap seçeneklerinde veya dış kullanım için metallerde çok katmanlı yapıya sahiptir.

Kapının kendisi sorun değilse, ses kapı ile söve arasındaki boşluktan sızıyor olabilir. Bu sorunu çözmek için, ses içeriğini korumak için eksiksiz bir ses yalıtımlı kapı contası kitleri seti ve diğer ürünler sunuyoruz. Bu standart ve ayarlanabilir kapı contaları ekonomiktir ve montajı kolaydır.