Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Firmamızın kumaş kaplı akustik panelleri imalathanemizde hazırlanırken panelin içini akustik ses yutma özelliğine sahip, alev almaz, gürültü emici malzemelerle doldurulduktan sonra akustik kumaş ile kaplanır.  Panellerimiz de sertifikalı kumaşlar ve 1. sınıf kalitede kumaşlar kullanılmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Özellikleri

Kullandığımız kumaşların yanmaya, solmaya karşı son derece dayanıklıdır. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılmaktadır.

Kalitesini belirttiğimiz gibi darbeye de dayanıklı güçlendirilmiş bir paneller üretiyoruz. Akustik kumaş paneller de istenilen her ölçüde ve formda özel üretim yaptığımız ürünler için akustik panel sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

İnternet üzerinde geziyorsunuz ve yalıtımla ilgili bulunan bir probleminizi çözmek için çözümler arıyorsunuz. Karşınıza daha evvel hiç duymadığınız bir başlık çıktı ve akustik kumaş kaplama panelleri hakkında gerçekten de daha evvel hiç bir şey duymamış birisiniz. Bunu size açıklayalım ve akustik kumaş kaplama panelleri nerelerde kullanılır konusunda sizlere bilgi vererek sorununuzu çözmeye ve daha bilgili hale gelmenize yardımcı olalım ister misiniz? Akustik kumaş kaplı olan paneller bulunan bir ortam içerisinde ki sesi absorbe etme özelliğini sizlere sunan en özel yalıtım ürünlerinden biri olarak biliniyor.

Akustik Kumaş Kaplama Panelleri Nerelerde Kullanılır?

Akustik kumaş kaplı olan panellerin bir çok yerde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunların en bilindik olanları ise çok büyük olan ya da daha küçük olan salonlarda kullanılıyor olmasıdır. Bunun yanında akustik panelin üzerinde bulunacak ve akustik paneli kaplayacak olan kuşlarında renk alternatifi bulunuyor. Peki içerisinde ne bulunuyor? Kumaşın alt kısmında ise camyünü bulunan paneller bulunmaktadır. Akustik kumaş kaplı panellerin bölümler içerisinde daha çok duvar ile tavan bölgelerinde kullanıldığını bilmelisiniz.

[irp posts=”4922″ name=”Akustik Kapı – Akustik Panel Kapı”]

Çünkü özellikle bu iki bölgeye gayet kolay bir şekilde uygulaması yapılıyor. Ayrıca bu bölgelerde yine daha sağlam olabilmesi için kumaş kaplı olan paneller için yapıştırıcı maddelerin ya da vidalama işlemlerinin daha kolay yapılması da ayrı bir önem içeriyor. Akustik kumaş kaplama panelleri nerelerde kullanılır sorusuna daha net cevapları detaylı şekilde vereceğiz. Fakat sizlere bu kullanışlı olan kumaş kaplı panelleri nereden temin edeceğiniz konusunda da bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle bu konu için firmamıza başvurabilirsiniz. Çünkü bu konu ile yakından ilgileniyor olan firmamız istediğiniz boyutlarda ve özel ölçülerde dahi akustik kumaş kaplama panellerini sizlere üretebilmektedir. Bunun yanında kumaş kaplı olan panellerin uygulama sistemlerine göre birbirinden farklı olarak adlandırılması da mümkün olmaktadır.

Merak Edilenler

  1. Akustik panel nedir, nerelerde kullanılır?
  2. Akustik kumaş panellerde kullanılan malzemeler nelerdir?
  3. Akustik kumaş panel sistemleri nerelerde tercih edilmektedir?