Akustik Kapı Nerelerde Kullanılır?

Akustik kapılar bir çok farklı renk ve ölçüde tasarlandığından farklı yapı ve konseptlere uygundur. Uygulama alanları oldukça geniştir. Genel olarak stüdyolarda, kayıt ve reji odalarında, müzik odalarında, sinema salonlarında, konferans ve seminer salonlarında, hastane ve otel odalarında, iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

 

[irp posts=”98″ name=”Akustik Kapı Nedir?”]

Ses geçirmez kapı, ihtiyaca göre farklı şekil ve renklerde tasarlanabilen bir mobilya çeşididir. STC 62dB ses yalıtım özelliğine sahiptir. Üzerindeki aksesuarlar dahil tüm fonksiyonları seçebilir, desene göre tasarım yapabilirsiniz. Dilerseniz mevcut kapılarınızı tasarlayabilirsiniz. Ses geçirmez kapı modelini inceleyin. Konferans salonları, toplantı odaları, ofisler ve daha birçok yerde ses geçirmez kapılara ihtiyaç duyulmaktadır.

Akustik Yanmaz Kapı

Firmamız günümüz şartlarının gerektirdiği ses geçirmez kapılar veya ses geçirmez kapılar üretmekte olup, istediğiniz her tarz ve çeşitte ses geçirmez kapılar üretebilmektedir. Ses geçirmez kapı, ihtiyaca göre alev geciktirici hale getirilebilir ve 15 dakika, 30 dakika ve 45 dakika gibi farklı zamanlarda yanmaz olabilir. yanıcılık nedir? Unutma, her şey yanabilir. Yanma, ürünün alev ve ısınma durumuna ve yanıcılık oranına göre değişir. Yanmaz tüm ürünler alev geciktirici ve yangına dayanıklılık özelliklerine sahiptir.