Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçitin girişini küçük bir çatı gibi yağmur, güneşı ışınlarından vb. etmenlerden koruyan ve arkası duvara verilen yapı.Demir,alüminyum,çelik ve paslanmazdan yapılan ayakları boyadıktan sonra o yapmış olduğumuz ayakları uygulanacak yere montaj edildikten sonra üstünü kapatma işlemini isterseniz cam dilerseniz polikarbon, dilerseniz pleksi gibi v.s v.s çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur.

 

Albayrak yapı olarak sundurmanın sadece bir kapı önü sundurmayla kalmasını istemedik ve garaj kapısı sundurması, bahçe kapısı sundurması, otopark kapatma sundurması, Pratik sundurma ve pencere önü sundurması v.b sundurmalarını imalat yapmaya başladık ve uygulamasınıda biz yapıyoruz.Yapmış olduğumuz sundurmalarda her renk tonu bulunmaktadır.Sundurmalarımızın kalitesi konusunda Albayrak Yapı olarak 3 yıl garanti veriyoruz. Detalı bilgi almak istiyorsanız referanslarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Cam sundurmalarımız her mekana uygun koruma gölge ve güneş ışınlarından koruyan pratik bir aksesuardır. Günümüzde bir çok evin ya da binanın kapı önlerini yağmurdan kar’dan sıcaklıktan korumak için yapılan bu sundurmalar aynı anda binanın estetiği içinde idealdir. Görüntü açısına çok önem verdiğimiz sundurmalarımız estetik şık bir görüntüye sahiptir. Cam sundurmaların ayakları (taşıyıcı kolonları) müşterilerimizin istediği renk tonunu imalathanemizde boyadıktan sonra üstünü kapatacağımız ürünü üstüne kapladıktan sonra uygulanacak alana gidilip uygulama yapıldıktan sonra sundurmalarımız hizmetinize hazır vaziyette olur.